Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Opel Astra GSI (C20XE),`96г., Irmscher боди кит, климатик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Opel Astra GSI (C20XE),`96г., Irmscher боди кит, климатик

    Здравейте колеги!Продавам автомобилчето, което вярно ми служи почти четири години, тъй като дойде време за голям семеен автомобил. Ето за какво става въпрос:Технически данни:Марка: OpelМодел: Astra GSI (C20XE) фейслифтПробег: 175 000 км.Дата производство: 08.1996 г.Тип двигател: бензинКубатура: 2000Мощност: 150 кс.Скоростна кутия: ръчнаДирекция: ЛяваКатегория: хетчбекЦвят: тъмно син металикОсобености:*врати - 2*Airbag - 2*ABS - Да*Подгряване на седалки - опция*Ел. стъкла - Да*Ел. огледала - Да + подгряване*Климатик - Да*Ксенонови фарове - халогени*Лети джанти - Да*Халогени - Да*Аларма - Да*Централно заключване - Да*Спортно окачване (амортисьори Koni, регулируеми на твърдост)* Автокаско, гражданска отговорност, преглед, данъци, годишна винетка - всички документи са изрядни.Допълнителна информация: Колата е внесена по моя поръчка през 2007г. от Италия. Аз съм единствен собственик в България, като тук е минала около 40 хил. км. Боди кит (оригинален) на Irmscher - предна и задна броня, антикрило, прагове. Отличен интериор - по седалките няма скъсано, табло, волан, кори - перфектни. Топка на скоростен лост Momo Gotham (поръчвал съм си я от US), педали Sparco, CD Mp3 Alpine и трилентови елипси Ground Zero на няколко месеца; Ксенон на халогените; двойна ,,бибитка
    XE

    #2
    ... нова цена, колеги: 3500 лв.
    XE

    Коментар


      #3
      .... 3499 лв.
      XE

      Коментар


        #4
        New Price, New Photos

        ... Нови актуални снимки от 26.05.2011г.: http://racing.snimka.bg/automobiles/...05-2011.595575
        XE

        Коментар


          #5
          ... 3450 лв. като при сериозно отношение ще се договорим
          XE

          Коментар


            #6
            нова цена от 3398 лв.Irmscher Body Kit: http://www.irmscher.de/uk/
            XE

            Коментар


              #7
              ... Нова цена от 3298лв.
              XE

              Коментар


                #8
                Последна и крайна цена 3100 лв.
                XE

                Коментар


                  #9
                  ... Продадена!
                  XE

                  Коментар

                  Working...
                  X